Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt
Pływajcie zdrowo

MIKOŁAJKI W SZKOLE PŁYWANIA „WODNY ŚWIAT” 03 – 06.12.2012 r.

WODNY ŚWIAT - MIKOŁAJKI W SZKOLE PŁYWANIA „WODNY ŚWIAT” 03 – 06.12.2012 r.

Do Szkoły Pływania w Nysie zawitał niespodziewanie Mikołaj.

Dla niemowląt i małych dzieci było to pierwsze spotkanie z Mikołajem w czasie bajecznej podróży wodnej małych pływaków. Wodny Mikołaj był, jak zaczarowany. Dzieci przywitały go z radością.

Mikołaj obserwował zajęcia i oceniał, czy rodzice aktywnie uczestniczą w pływaniu swoich pociech. Kto chciał mógł skorzystać z porad Świętego Mikołaja i dowiedzieć się o tajnikach resuscytacji niemowląt i małych dzieci. Większość dzieci przywitała Mikołaja z radością. Były wspólne zdjęcia i mile spędzony czas z "Wodnym Mikołajem".

Dla starszych dzieci wizerunek Mikołaja na basenie był całkowitym zaskoczeniem. Witały staruszka piosenką M. Jeżowskiej " Kochany Panie Mikołaju". Mali pływacy tańczyli "wodną mikołajkową piosenkę" , rywalizowali podczas gier i zabaw oraz wyścigów rzędów. Dla Mikołaja dzieci recytowały wierszyki i śpiewały piosenki.

Starsi pływacy demonstrowali swoje umiejętności pływackie, w tym rozgrzewkę, pływanie i skoki do wody.

Czas spędzony z Mikołajem był radosnym świętem na nyskiej pływalni. Mikołaj obdarowywał dzieci i ich rodziców słodyczami. Zawitał również do Pań, na zajęcia aqua aerobiku, z którymi tańczył mikołajkowy taniec.

Z mikołajkowymi pozdrowieniami trenerzy

SZKOŁA PŁYWANIA "WODNY ŚWIAT"
ul. Sudecka 21/1
48-303 Nysa

tel.: 608 595 508
wodnyswiatnysa@gmail.com
www.wodnyswiat-nysa.pl