Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt
Pływajcie zdrowo

I Opinie rodziców I

Zapraszamy Państwa do wyrażania swoich opinii na temat prowadzonych przez nas zajęć.

Komentarze:

Jacek --- 15.04.2011 r. godz. 16:06:09. nr 1

Szkoła pływania "Wodny świat" jest bardzo dobrze zorganizowana. Pomoce dydaktyczne świetnie przygotowane pod względem jakości wykonania. Pani Barbara (instruktorka) dynamicznie prowadzi zajęcia dopasowując je do rozbrykanej grupy, posiada dużą wiedzę i umiejętności z tego zakresu oraz ciekawie się nią dzieli w praktyce, świetnie angażuje dzieciaki w wykonywanie zadań. Poza tym to sympatyczna osoba z poczuciem humoru.
Szczerze polecam.

Krzysztof --- 15.04.2011 r. godz. 20:21:20. nr 2

Polecam rodzicom i ich pociechom Szkołę pływania" Wodny Świat".Dzieci od pierwszej lekcji pozbywają się stresu związanego z wodą.Pani Basia wykazuje anielską cierpliwość w stosunku do dzieci i świetnie jest przygotowana do każdej lekcji.Cena za cały kurs jest stosunkowo niska co też jest bardzo dużym plusem.

Marta --- 15.04.2011 r. godz. 22:15:59. nr 3

Bardzo gorąco polecamy szkołę pływania "Wodny Świat" przede wszystkim, ze względu na profesjonalną obsługę i wysoki poziom prowadzonych zajęć. Jeśli jakiś dzidziuś ma opory przed wodą, to myślę, że tutaj przełamie barierę. Nasz syn czerpie ogromną radość z czasu spędzonego w wodzie. Ze względu na dużą ilość kolorowych zabawek, dziecko nie jest znudzone. Ponadto ćwiczenia, które rodzice wykonują z dziećmi są różnorodne i ciekawe. Aż miło patrzeć, jak dzieci robią postępy z każdym kolejnym tygodniem.

Justyna --- 20.04.2011 r. godz. 22:54:46. nr 4

Gorąco polecam szkołę pływania " Wodny Świat " dzieciom w każdym wieku. Moja 6-letnia córa nie może się doczekać każdych zajęć, które są prowadzone przez panią Basię w profesjonalny i atrakcyjny dla dzieci sposób. Z tygodnia na tydzień widać jak duże robią postępy. Zajęcia są ciekawe, a ćwiczenia bardzo urozmaicone, co ważne , bo dzieciaki się nie nudzą .
Gorąco polecam również rodzicom niemowlaczków i małych dzieci. Obserwując takie bobasy na zajęciach nasuwa się jedna myśl "SAMA RADOŚĆ" :). Z moją drugą 15-miesięczną córeczką tez już się szykujemy do lekcji :)

Iza, mama Dawidka --- 18.05.2011 r. godz. 13:02:09. nr 5

Super zajęcia, profesjonalnie przygotowane, polecam wszystkim maluchom i rodzicom. Zajęcia uczą zasad zachowania się w wodzie, jest to wspaniała nauka poprzez zabawę. Serdecznie polecam !!!

Ewa --- 31.05.2011 r. godz. 09:05:31. nr 6

Świetne zajęcia :) Pani Basia ma niesamowite podejście do dzieci, prowadzi zajęcia ciekawie, a maluchy są zachwycone. Polecam zarówno rodzicom jak i dzieciom. Wreszcie coś fajnego dzieje się w naszym mieście :)

Marta --- 04.06.2011 r. godz. 15:19:44. nr 7

Świetne zajęcia, gorąco polecam szkołe pływania WODNY ŚWIAT. Widać, że zajęcia są prowadzone z wielką pasją.

Wojtek --- 25.11.2011 r. godz. 14:42:52. nr 8

Zajecia prowadzone z pełnym profesjonalizmem oraz maksymalnym zaangażowaniem. . Polecam gorąco .

Mama --- 04.12.2011 r. godz. 11:47:28. nr 9

Fajne i ciekawe zajęcia pływania. Skuteczność gwarantowana - a przecież o to chodzi :-)
Moje dzieci ( 6 i 4 lat) nauczyły się pływać w "mig", teraz doskonalą technikę. Jestem zachwycona. Polecam!

Alicja --- 13.12.2011 r. godz. 19:41:18. nr 10

Super zajęcia. Córeczka jest bardzo zadowolona, oswoiła się z wodą - nie boi się już myć włosów w wannie- nawet nurkuje. Instruktorzy bardzo profesjonalni, z odpowiednim podejściem do dzieci, moja córeczka w szczególności chwali sobie pana Wojtka.

JADWIGA --- 30.01.2012 r. godz. 11:26:37. nr 11

Szkoła pływania "Wodny świat" jest bardzo dobrze zorganizowana. Widziałam na własne oczy, że działa to tak jak trzeba. Miła kadra, dzieci są ciągle w ruchu, aktywny wypoczynek i przyjemny relaks w basenie. Na pewno wyślę dziecko ponownie. Polecam dla dzieci co maja mało ruchu w domach ale najważniejsze jest zadowolenie dzieci pozdrawiam POLECAM

Renata --- 31.01.2012 r. godz. 10:27:40. nr 12

Córka była uczestnikiem zimowiska w Stroniu Śląskim. Wróciła bardzo zadowolona. I niech to będzie najlepszą rekomendacją zimowiska. Zajęcia sporowe, w których brała udział były bardzo zróżnicowane- pływanie z elementami ratownictwa, zajęcia z samoobrony, codziennie jazda na nartach, wycieczki. Do tego profesjonalna opieka i duże zaangażowanie wychowawców. Pozdrawiam organizatorów i polecam wypoczynek organizowany przez "WODNY SWIAT"

Iwona --- 31.01.2012 r. godz. 12:56:07. nr 13

Organizatorzy obozu zimowego sprawdzili się na 6, tak jak zapewniali nasze dzieci wróciły całe i zdrowe, zadowolone, pełne niezapomnianych wrażeń i z uśmiechem na twarzach. Profesjonalna opieka i ogromne zangazżwanie opiekunów zostały przez dzieci i rodziców docenione. Polecam i napewno skorzystamy z oferty Szkoły pływania"Wodny Świat" w przyszłości.

KASIA --- 02.02.2012 r. godz. 19:39:11. nr 14

Mój syn wrócił zachwycony i zadowolony z organizacji obozu. Bardzo zadowolony był też ze zróżnicownych zajęć na obozie. Serdecznie polecam na przyszłość obozy w tym gronie i dziekuję za opiekę na dzieckiem!!

Izabela --- 06.02.2012 r. godz. 00:22:38. nr 15

Jestem bardzo zadowolona z obozu narciarsko-pływackiego w Stroniu Śląskim, na którym była moja prawie 8-letnia córka. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Jestem pełna podziwu dla kadry obozu za ich profesjonalizm 100%.
Próbowałam moją córkę nauczyć jeździć na nartach już 2 lata temu, ale nie przyniosło to żadnego rezultatu. W ubiegłym roku opłaciłam lekcje z instruktorem, ale to podejście również się nie udało, aż w końcu trafiłam na profesjonalistów, jakim jest Szkoła Pływania "Wodny Świat". Moje dziecko w końcu nauczyło się jeździć na nartach i wychodzi jej to rewelacyjnie!!! Została bardzo dobrze przygotowana pod względem technicznym, co w dalszej nauce nie sprawia jej problemu z doskonaleniem techniki jazdy. Było to dla mnie emocjonalne przeżycie, ponieważ moje dziecko pojechało po raz pierwszy bez rodziców, ale wróciło odmienione- w dobrym tego słowa znaczeniu. Przyjechała bardzo zadowolona, stała się bardzo samodzielna, zdyscyplinowana- po prostu dziecko idealne!!!!! Na drugi dzień po powrocie spytałam mojej córki "czy pojechała by jeszcze raz na ten obóz?" bez zastanowienia odpowiedziała "jasne mamusiu, tam było fantastycznie!!!!"
Jeszcze raz dziękuję kadrze i już dzisiaj proszę zapisać moją córkę Oliwię G. na obóz na 2013r.
POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EWA --- 06.02.2012 r. godz. 20:46:48. nr 16

Dzięki,dzięki,dzięki za opiekę i zapewnienie wspaniałych przeżyć mojemu synowi. Z obozu zimowego wrócił zadowolony, a to dla każdego rodzica jest najważniejsze. Fachowa kadra, świetnie i różnorodnie zorganizowany czas. Nie mieli czasu na nudę i to jest fantastyczne. Aktywnie spędzony czas.
Bardzo gorąco polecam wszystkim, a mój mały powiedział, żebym go już zapisała na następny obóz - i to jest chyba najlepszy wyznacznik tego jak dzieci się bawiły na obozie.
Dziękuję wszystkim za opiekę.

Iwona --- 08.02.2012 r. godz. 13:38:03. nr 17

GORĄCO POLECAM wypoczynek organizowany przez Szkołę Pływania "Wodny Świat". Moja córka wróciła z obozu narciarsko - pływackiego w Stroniu Śląskim bardzo szczęśliwa, zadowolona, naładowana samą pozytywną energią..:) Dla mnie organizator zdał egzamin na najwyższą ocenę, przede wszystkim za pełen profesjonalizm, opiekę oraz motywację dzieci, wszystko dopięte na ostatni guzik. Po powrocie moja córka zadeklarowała już chęć wyjazdu na wypoczynek letni, także czekamy na ofertę wakacyjną, a na kolejny zimowy obóz oczywiście jedzie. Uważam, że to jest najlepsza rekomendacja organizatora.
Bardzo dziękuję całej kadrze za wspaniała opiekę i maksymalne wypełnienie czasu..:)
Serdecznie pozdrawiam

Wojtek --- 19.02.2012 r. godz. 11:20:39. nr 18

Gorąco polecam usługi oferowane przez Szkołę Pływania WODNY ŚWIAT. Zajęcia prowadzone profesjonalnie, super kadra. Wrażenia mojego syna bezcenne. Serdecznie pozdrawiam i proszę o jeszcze!

Ada --- 28.02.2012 r. godz. 11:26:37. nr 19

Późno, ale bardzo serdecznie dziękujemy za obóz zimowy, z którego nasz syn wrócił bardzo zadowolony.
Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania przed, w trakcie i już po obozie. Dla nas, jako rodziców ważna jest świadomość, że dziecko wyjeżdża na obóz z Opiekunami, którym zależy na atrakcyjnie spędzonym czasie, na bezpieczeństwie i opiece nad dziećmi.

Z serdecznymi pozdrowieniami i podziękowaniami - Ada i Andrzej - rodzice Antka

ANIA - MAMA PRZEMKA --- 16.04.2012 r. godz. 14:15:08. nr 20

Gorąco Polecam wszystkim dzieciom Szkołę Pływania Wodny Świat - to wspaniały sposób spędzania czasu ze swoimi pociechami.
Jestem zachwycona zajęciami z nauki pływania, na które mój syn uwielbia chodzić. Dziękuję super kadrze, która zawsze jest przygotowana i każde zajęcia są przeprowadzone w atrakcyjny, profesjonalny sposób.
Mój synuś coraz lepiej pływa i to bardzo mnie cieszy na pewno będziemy kontynuować nasze wspólne pływanie przez kolejne lata.
Pozdrawiam

kamila --- 20.08.2012 r. godz. 08:32:18. nr 21

super super! super kolonie super obozy i super zimowiska i fajna szkola plywania tam kazde dziecko nawet te maluszki naucza sie plywac jak rybka w wodzie :)pozdrawiam wszystkich organiazatorow i nauczycieli i polecam szkole plywania wodny swiat w nysie:)

sylwia --- 03.02.2013 r. godz. 16:39:04. nr 22

Serdecznie dziękuję za zapewnienie mojemu synowi super opieki i fajnych chwil na obozie zimowym.Syn wrócił zadowolony i już jest chętny, aby jechać na kolejny obóz.
Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz mocno dziękuję- Sylwia-mama Miłosza.

Ania --- 03.02.2013 r. godz. 19:15:29. nr 23

Obóz zarówno letni, jak i ten zimowy był bardzo ciekawy. Taka jest opinia mojej córki. Już teraz szykujemy się na wyjazd nad morze, oczywiście z Wodnym Światem. Dziękuję za opiekę i zaangażowanie. Pozdrawiam - mama Oli

Renata --- 04.02.2013 r. godz. 09:37:55. nr 24

Po raz drugi maja córka spędzała ferie zimowe w Stroniu śląskim i po raz kolejny wróciła bardzo zadowolona. Jestem pełna uznania za zorganizowanie aktywnego wypoczynku, w którym dzieci chętnie biorą udział. Dziękuję organizatorom i wychowawcom za wspaniałą opiekę. Jak najbardziej polecam wszystkim obozy "Wodnego Świata". Mama Emilki.

Piotr --- 18.08.2013 r. godz. 11:21:38. nr 25

Wczoraj wrócilismy z Władysławowa. Bylismy odwiedzić naszą córkę Dominikę która pierwszy raz w zyciu pojechała bez naszej opieki na wakacje. Pełni obaw wysyłalismy ja na obóz, nie znając organizatora, osrodka powołując sie tylko na opinii znajomych którzy również wysyłali swoje dziecko. I to co zobaczylismy oraz usłyszeliśmy przeszło nasze najsmielsze oczekiwania.
Tak szczęsliwego dziecka dawno nie widzielismy.Jezdzimy wiele po świecie gdzie animacje są na najwyższym poziomie ale to właśnie po obozie we Władysławowie nasze dziecko płakało że musi wyjeżdżać do domu bo było tyle atrakcji, fajne koleżanki i koledzy i ogólnie było cudownie.Sami przez trzy dni pobytu nad morzem obserwowaliśmy z boku jak tam faktycznie jest i również byliśmy zachwyceni zaangażowaniem opiekunów, iście rodzinną atmosferą oraz warunkami jakie dzieci miały zapewnione. Przykładem mogą być tu przed południowe ćwiczenia dzieci na plaży gdzie nie było osoby która by nie zwróciła uwagi na zabawę w formie ćwiczeń,gdzie można było słyszeń rozmowy obcych ludzi na temat super organizacji a nasze dzieci służyły jako atrakcje plażowania będąc często fotografowane dla uwiecznienia i przykładu obozu z prawdziwego zdarzenia.Dziękujemy za te wszystkie cudowne chwile jakie przeżyła nasza córka na obozie, za zaangażowanie, wspaniałą opiekę oraz pomoc w dalszym wychowywaniu naszej córki ( zaskoczenie - pościelone łózko, pidżamka w kosteczkę :) ). Pani Basiu, Panie Tomku, Darku, Grzegorzu oraz każdemu który przyczynił się do najfajniejszych wakacji jak powiedziała nasza córka , BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. Do zobaczenia na obozie zimowym i każdym innym wyjeździe jaki tylko Państwo będziecie w przyszłości organizować.
Pozdrawiamy -Rodzice Dominiki

Asia --- 18.08.2013 r. godz. 15:09:47. nr 26

Mój syn Krzysiu po raz pierwszy poprosił mnie bym zapisała go na obóz( mamo chciałbym jechać na obóz z panem od basenu). Był to jego pierwszy samodzielny wyjazd i oczywiście moje ogromne obawy czy sobie poradzi. Okazało się to że w czasie naszych rozmów telefonicznych Krzyś nigdy nie skarżył się na nudę i zawsze miał coś ciekawego do opowiedzenia np:mamo płynąłem dzisiaj statkiem, nie mam już choroby morskiej! Gdy wrócił przywitał się i od razu poprosił czy może pojechać na obóz zimowy, myślę że to jest największa pochwała z ust mojego syna. Ja również serdecznie dziękuję wszystkim opiekunom za pierwsze WSPANIAŁE WAKACJE mojego syna. SERDECZNE POZDROWIENIA - MAMA KRZYSIA

Hania- 18.08.2013 --- 18.08.2013 r. godz. 17:36:14. nr 27

Moja córka Sandra nie lubi wyjeżdżać na wakacje. W zeszłym roku była na obozie organizowanym przez szkołę do której uczęszcza nad morzem i zraziła się tak bardzo ,że myślałam ,że nie będzie chciała nigdzie już jechać.Wróciła zadowolona ,pełna wrażeń .Warunki i organizacja super i do tego zdjęcia które mogłam oglądać podczas pobytu dziecka na obozie .
Zarówno dziecko jak I JA z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni .BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY CAŁEJ KADRZE ZA WSPANIAŁE WAKACJE. Na pewno gdy będą organizowane następne obozy moja córka chętnie będzie chciała brać udział. Mama Sandry

Martyna --- 24.11.2013 r. godz. 17:46:45. nr 28

najlepszy obóz na świecie. niezapomniane wrażenia ;) a pani Basia super

Kornelia --- 25.11.2013 r. godz. 12:34:36. nr 29

Dzięki zajęciom w szkole pływania moja roczna córeczka polubiła ogólnie kąpiele w wodzie. Teraz uwielbia wieczorne kąpanie w wannie i potrafi cieszyć się wodą. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę, są ciekawe. Niemowlaki uczą się pływać głównie poprzez zabawę, mają tam wiele atrakcji typu piłeczki, materace, makaroniki, zabawki.......itd. Polecam, jako formę rozrywki i rehabilitacji naszych maleństw.

Anna --- 26.08.2014 r. godz. 22:37:39. nr 30

Moja córka Gabrysia po raz pierwszy pojechała na obóz letni do Łaz . Byłam pełna obaw jak sobie poradzi, gdyż nie znałam organizatora, zaufałam opinii, które znalazłam w na stronie internetowej. Moje zdziwienie było wielkie,nie spotkałam się z tak zaangażowanymi opiekunami.Moje dziecko wróciło do domu szczęśliwe nie mogło się naopowiadać jak było super.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁY CZAS JAKI MOJA CÓRKA SPĘDZIŁA W TE WAKACJE .Wszystkim rodzicom gorąco polecam ,jeżeli chcecie wysłać swoje skarby na kolonie tylko z tym organizatorem.
Pozdrowienia dla całej Kadry- mama Gabrysi.

Alicja Król --- 22.09.2014 r. godz. 21:39:27. nr 31

Jak najbardziej polecam, wspaniała atmosfera, bezpiecznie. Synek zachwycony!

Ela mama Martynki --- 21.11.2014 r. godz. 01:11:45. nr 32

Basiu dziękuję Ci za świetne zajęcia i motywację do dalszej pracy :) Córka uwielbia zajęcia na basenie i chce kiedyś uczyć inne dzieci " jak Pani Basia" :) i w ogóle "przykro jej że treningi pływania nie są codziennie" :) polecam serdecznie zajęcia w "Wodnym Świecie"!!!

Monika --- 30.11.2017 r. godz. 17:32:08. nr 33

Gorąco polecam Szkołę Pływania Wodny Świat. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie trenerów szkoły w prowadzeniu zajęć daje doskonałe efekty w nauce pływania. Z Panią Basią i z Panem Wojtkiem :) każdy nauczy się pływać. Polecam, bo naprawdę warto!
Syn jest bardzo zadowolony z zajęć i pływa znakomicie każdym stylem. Dziękuję trenerom za poświęcony czas, cierpliwość i przekazaną ogromną wiedzę potrzebną do osiągnięcia zamierzonych celów.

ww --- 17.03.2018 r. godz. 12:27:38. nr 34

qq

AGNIESZKA --- 17.12.2018 r. godz. 12:18:02. nr 35

Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko naprawdę potrafiło bezpiecznie zachowywać się w wodzie i aby opanowało prawidłowo techniki pływania to jest to najlepsze miejsce! Trenerzy są fantastyczni, a dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach i obozach sportowych.
Serdecznie dziękujemy za świetne podejście do dzieciaków!!!

Natalia --- 17.12.2018 r. godz. 12:36:30. nr 36

Gorąco polecam szkołę "Wodny świat" dla wszystkich rodziców, którzy pragną aby ich dzieci nauczyły się pływać oraz bezpiecznie korzystały z wody podczas zabaw. Zajęcia są dostosowane do umiejętności dzieci, prowadzone profesjonalnie i ciekawie. Syn uczęszcza na zajęcia już 4 rok, odnosi sukcesy i co najważniejsze lubi zajęcia oraz wspaniałych instruktorów. Serdecznie polecam!

Justyna --- 17.12.2018 r. godz. 14:05:51. nr 37

Serdecznie polecam szkołę „Wodny Świat”zajęcia prowadzone z wielkim zaangażowaniem i pasją w 100% profesjonalnie👌👌👌Jak dla mnie najlepsza szkoła w mieście Pozdrawiam serdecznie 🤗

Aleksandra --- 17.12.2018 r. godz. 14:08:51. nr 38

Serdecznie polecam szkołę pływania „Wodny Świat”.
Moja córeczka, uczęszcza na zajęcia już trzeci rok. Za każdym razem z uśmiechem na twarzy!
Szkołę „Wodny Świat” charakteryzuje przede wszystkim pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do dzieci oraz rewelacyjna współpraca z rodzicami. Czas lekcji wykorzystany na 100%. Zajęcia na bardzo wysokim poziomie.
Dziękujemy za cudowne zajęcia!

Katarzyna Trzcionkow --- 17.12.2018 r. godz. 14:55:06. nr 39

Polecam serdecznie szkołę pływania Wodny Świat 😊 za super atmosferę podczas zajęć z doświadczonymi trenerami które nasze dzieci uwielbiają. Polecam !!!!

Mariola --- 17.12.2018 r. godz. 14:59:33. nr 40

Super alternatywa wypełnienia wolnego czasu dziecku,wiele radości i super opieka podczas nauki pływania.Syn z radością uczęszcza na zajęcia Polecam

Aneta --- 17.12.2018 r. godz. 22:39:06. nr 41

Z całego serca polecam szkołę pływania ,,Wodny Świat" :) Trafiłam na najlepszego instruktora pływania - cudowną Basieńkę, która robi wszystko profesjonalnie i w cudownej atmosferze. Lekcje mijają szybko i nigdy nie chce się opuszczać basenu. I najważniejsze, nie jest to tylko moje zdanie, ale również moich koleżanek z grupy. Serdecznie polecam najlepszego instruktora i najlepszą szkołę w mieście!!! :D

Ilona Miazek --- 18.12.2018 r. godz. 01:46:13. nr 42

Polecam serdecznie te szkole plywania super podejscie do dzieci syn chetnie chodzi drugi rok,warto naprawde a efekty zapieraja dech w piersiach☺mam duzo mlodsza corke i napewno tez ja w przyszloaci tam zapisze.

Kasia i Marek --- 18.12.2018 r. godz. 12:05:38. nr 43

Z calego serca polecamy zajecia w szkole plwania " Wodny Świat"😊. Jest wiele powodów dla ktorych nasza przygoda z tym miejscem trwa od kilku lat.....i nie zamierzamy kończyc. Przede wszystkim wspaniala atmosfera, profesjonalna kadra i podejscie do dzieci😊😊😊 Nauka od podstaw i świetne metodycznie prowadzenie zajęć spowodowaly ze córka nie boi się wody, nauczyla się pływać, stale chce podnosic swoje umiejetnosci i z radoscią uczestniczy w zajęciach😋 Plywanie jest świetną formą rozwoju na wielu płaszczyznach dlatego jako rodzice jestesmy bardzo wdzieczni trenerom za wklad w ten rozwój i poswiecenie dzieciom 😊Jesli chcecie aby Wasze dziecko spedzalo czas w dobrej atmosferze, a przy tym nabywalo tak waznych w zyciu umiejetnosci plywania pod okiem wspanialych ludzi to nie zwlekajcie z decyzją😊 tylko " Wodny Świat" 😊a najlepszą rekomendacją jes radosc naszego dziecka 😊

Ania --- 19.12.2018 r. godz. 08:20:49. nr 44

Zdecydowanie polecam, przyjemne z pożytecznym ;););)

Agnieszka --- 21.12.2018 r. godz. 10:07:03. nr 45

Wspaniali specjaliści, zarówno pod względem merytorycznym jak i dydaktycznym. Świetny zespół trenerów, którzy mają wiedzę, doświadczenie i pasję. Na etapie kursu jest zapewniony bardzo dobry kontakt z prowadzącymi, wszystkie informacje o kursach są jasne i klarowne. A co najważniejsze szkoła gwarantuje odpowiednie podejście do dzieci, pozwalające rozbudzić pasję do pływania.
Szkoła na wysokim poziomie zdecydowanie polecam.

Aleksandra --- 28.12.2018 r. godz. 13:42:56. nr 46

Gorąco polecam zajęcia w tej szkole. Świetna kadra i super zajęcia. Dzieci bardzo szybko się uczą w przyjemnej atmosferze. Same plusy. POLECAM!!!

Edyta --- 08.04.2019 r. godz. 21:21:32. nr 47

Gorąco polecam zajęcia. Wodny Świat najlepszy!!!!!!

Aga --- 14.05.2019 r. godz. 18:52:27. nr 48

Uczestniczyliśmy w zajęciach przez kilka miesięcy. Na codzień mieszkamy w Warszawie, ale ze względu na remont w mieszkaniu, musieliśmy trochę pomieszkać u dziadków w Nysie. Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni z zajęć. Poziomem i organizacją, nie odbiegają, a nawet przewyższają szkoły z dużych miast, a atmosfera jest bardzo przyjacielska i rodzinna. Młody uwielbiał zajęcia, cieszył się na widok samej wody. Na zajęciach jest dużo rozwojowych ćwiczeń, dzieciaczki uczą się pływać na brzuszku, na pleckach, nurkują, skaczą do wody. Poza tym bawią się piłeczkami, makaronami, korzystają z desek i przy tym jest dużo śpiewu. Instruktorzy są bardzo mili, rzeczowi i udzielają wartościowych porad. Gorąco polecam

Dagmara --- 23.06.2019 r. godz. 21:30:46. nr 49

Bardzo polecam tę szkole pływania. Zajęcia uczą zasad zachowania się w wodzie. Nasza córka jest na 1 kursie i żadna woda jej nie jest już straszna. Jest to wspaniała nauka poprzez zabawę.

Wiesław --- 06.09.2019 r. godz. 20:57:42. nr 50

Serdeczne podziękowania za wspaniale przygotowany (ze szczególikami) i zrealizowany (do perfekcji) obóz. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem (po raz kolejny zresztą). Przede wszystkim ważne jest to że wróciliście cali i zdrowi a przecież bezpieczeństwo jest tu najważniejsze, tym bardziej że rozpiętość wiekowa była różna, kilometry do pokonania a i sam pobyt nad wodą z tak liczną grupą też ma znaczenie. Dlatego jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla całej kadry obozu, Pana kierowcy ale i dla całego personelu ośrodka "Posejdon" w Łazach. Proszę w miarę możliwości o przekazanie podziękowań.

Agnieszka --- 05.11.2019 r. godz. 06:41:28. nr 51

Zajęcia dla niemowlaczków rewelacyjne. Prowadzone z dbałością i zaangażowaniem. Mała nie chciała wychodzić z wody! Polecam wszystkim rodzicom!

Dodaj komentarz:

Twoje imię:
Komentarz:
Przepisz kod:
Kod:

SZKOŁA PŁYWANIA "WODNY ŚWIAT"
ul. Sudecka 21/1
48-303 Nysa

tel.: 608 595 508
wodnyswiatnysa@gmail.com
www.wodnyswiat-nysa.pl